Biz kimiz ?

Neler Yapıyoruz ?

Yerli Üretim

Made with passion by 300+ curators across the country. devamı yada sil baştan yaz

100% Doğal

Eat local, consume local, closer to nature.

İyi Tarım

Eat local, consume local, closer to nature.

Modern Çiftçilik

Made with passion by 300+ curators across the country.

Her zaman Taze

Eat local, consume local, closer to nature.

Sürdürülebilir Tarım

Chemical free consumption IN and ON your body.

Yerli Üretim

2015 yılından günümüze kendi topraklarımızda modern tarım uygulamaları ile yerli üretimini yapmakta olduğumuz ürünlerimiz, gerek ham hali gerekse işlenmiş hali ile özenle hazırlanarak satışa sunulmaktadır.

100 % Doğal

Özenle hazırlanan ürünlerimizde herhangi bir kimyasal içerik veya yapay tatlandırıcı bulunmuyor. Ürünlerimiz doğal olarak üretilmekte ve titizlikle güvenilir ortamlarda paketlenmektedir.

İyi Tarım
Çevre, insan ve hayvan sağlığına zarar vermeyen doğal kaynakların korunması ve tarımda sürdürülebilirlik ilkesi ile gıda güvenliğinin sağlanması amacıyla iyi tarım faaliyetlerini uygulamak Bademix markamızın en önemli prensibidir.

Modern Çiftlik

Modern tekniklerin uygulandığı üretim alanlarımızda her yıl artan oranda daha kaliteli ve nitelikli ürün verimi alınmaktadır.

Her zaman Taze

Bütün ürünlerimiz steril ve temiz ortamlarda güvenle ve her zaman taze olarak hazırlanır. Hazırlanan ürünler uygun saklama koşullarında muhafaza edilir.

Sürdürülebilir Tarım

Gelecek yeni nesillerin ihtiyaçları göz ününde bulundurularak üretimde verimi arttırmayı ve kaliteyi her zaman en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Bademix Hakkında

Elazığ’ın Keban gölüne sırtını dayamış olan küçük, şirin ilçesi Ağında; kendi üretim alanlarımızda modern ve sürdürülebilir tarım yöntemleri kullanılarak aileniz ve sizin için güvenle tüketebileceğiniz badem, leblebi, badem ezmesi, cevizli sucuk vb. doğal ürünler üretilmektedir.